Pielęgniarka w przedszkolu/szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/1137
OBOWIĄZKI:
Pielęgniarka jest odpowiedzialna za wykonywanie świadczeń zdrowotnych, a w szczególności świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych oraz edukacji zdrowotnej. Podstawowy zakres obowiązków pielęgniarki obejmuje:- realizowanie programu promocji zdrowia i profilaktyki;- sprawowanie opieki nad człowiekiem zdrowym w różnych okresach życia; - udzielanie choremu pomocy w stanie zagrożenia życia; - zapewnienie opieki choremu/niepełnosprawnemu; - pomoc lub zastąpienie chorego/niepełnosprawnego w czynnościach życia codziennego;- przygotowywanie chorego/niepełnosprawnego i jego rodziny do samoopieki;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka - specjalista organizacji i zarządzania (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: umiejętność pracy z dzieckiem niepełnosprawnym, praca z dziećmi małymi

Wymagania inne:

[Inne] : Wynagrodzenie podlega negocjacjom w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- CV należy przesyłać drogą e-mailową na adres: m.mierzwa@podgorka.home.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie