Pielęgniarka środowiska nauczania i wychowania lub mgr pielęgniarstwa

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0411
OBOWIĄZKI:
sprawowanie opieki medycznej nad pacjentami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu podstawowym

Wymagania inne:

Uprawnienia: mgr pielęgniarstwa lub specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania lub ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania lub specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego.Mile widziane doświadczenie zawodowe.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Wołyńska 11, 22-100 Chełm,- telefoniczny: 82-563 05 19- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: info@mspzozchelm.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie