Pedagog specjalny

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0896
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie potrzeb edukacyjnych i rozwojowych dzieci, przyczyn niepowodzeń edukacyjnych i trudności w funkcjonowaniu dziecka, wspieranie nauczycieli i specjalistów w kontekście doboru metod i form pracy do indywidualnych potrzeb dziecka, udzielenie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z dzieckiem, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej rodzicom, nauczycielom, prowadzenie zajęć specjalistycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pedagog specjalny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji

Wymagania inne:

diagnozowanie potrzeb edukacyjnych i rozwojowych, przyczyn niepowodzeń edukacyjnych i trudności w funkcjonowaniu dziecka;

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 454 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie