Operator oczyszczalni ścieków

Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Miejsce pracy: Parczew
Numer: StPr/21/0172
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie i kontrola przebiegu procesu oczyszczania ścieków,-obsługa i konserwacja wszystkich urządzeń,-przechowywanie dokumentacji technicznej i prawnej oczyszczalni ścieków,-utrzymywanie w czystości pomieszczeń i terenu wokół oczyszczalni,-przestrzeganie instrukcji BHP I PPOŻ,-diagnozowanie i usuwanie awarii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość podstawowych pojęć technicznych zwiazanych z parametrami technicznymi i urządzeniami w oczyszczalni ścieków
Uprawnienia: podłączanie i odłączanie przewodów do silników elektrycznych i styczników
Uprawnienia: pomiar napięcia miernikiem elektrycznym
Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe jako monter instalacji elektrycznych i sanitarnych

Miejsce pracy:

Parczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 820 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie