Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (cnc)

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Świdnik
Numer: StPr/21/0341
OBOWIĄZKI:
Obsługa i konserwacja obrabiarek sterowanych numerycznie, ustawianie narzędzi w głowicy. Nadzorowanie pracy narzędzi zamontowanych w obrabiarce. Sprawne posługiwanie sie tablicami pobrań i narzędziami kontrolno-pomiarowymi. Przestrzeganie zasad BHP i P-poż. Praca 3-zmianowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie - CNC (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi.
Uprawnienia: dokładność, precyzyjność, predyspozycje techniczne

Miejsce pracy:

Świdnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie