Operator maszyn czyszczących

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0811
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i obsługa maszyn sprzątających takich jak: automaty szorująco-zbierające, urządzenia jednotarczowe wolno- i szybkoobrotowe, odkurzacze przemysłowe, biurowe, ekstrakcyjne, itp.; Doczyszczanie manualne. Dokonywanie właściwego wyboru maszyny czyszczącej ze względu na rodzaj czyszczonego materiału lub powierzchni; Uzupełnianie chemicznych środków czyszczących w zbiornikach maszyn czyszczących zgodnie z obowiązującymi procedurami w tym zakresie, tj.: dokonywanie właściwego doboru środków, odpowiednie ich dozowanie i obliczanie stężania profesjonalnej chemii z zachowaniem szczególnej ostrożności z uwagi na używanie niebezpiecznych dla zdrowia koncentratów; Sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń, korytarzy, itp. z wykorzystaniem automatycznych maszyn czyszczących dodatkowo doczyszczanie manualne. Realizowanie zadań zawodowych zgodnie z zasadami i przepisami bhp, ppoż., ergonomii i ochrony środowiska. Mie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn czyszczących
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

umiejętności: przygotowywanie i obsługa maszyn sprzątających takich jak: automaty szorująco-zbierające, urządzenia jednotarczowe wolno- i szybkoobrotowe, odkurzacze przemysłowe, biurowe, ekstrakcyjne, itp.; dokonywanie właściwego wyboru maszyny czyszczącej ze względu na rodzaj czyszczonego materiału lub powierzchni; - KONIECZNIE - uzupełnianie chemicznych środków czyszczących w zbiornikach maszyn czyszczących zgodnie z obowiązującymi procedurami w tym zakresie, tj.: dokonywanie właściwego doboru środków, odpowiednie ich dozowanie i obliczanie stężania profesjonalnej chemii z zachowaniem szczególnej ostrożności z uwagi na używanie niebezpiecznych dla zdrowia koncentratów; - KONIECZNE- sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń, korytarzy, itp. z wykorzystaniem automatycznych maszyn czyszczących; - KONIECZNIE - doczyszczanie manualne w przypadku stwierdzenie nie doczyszczeń - KONIECZNIE

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie