Operator maszyn cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/1556
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn CNC (WATER JET COMBO ECKERT, PRZECINARKA PLAZMOWA/TLENOWA, PRASA KRAWĘDZIOWA itp.); korygowanie parametrów obróbczych; wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym; kontrola pracy maszyn oraz kontrola wykonanych detali; dbanie o stan techniczny maszyn; współpraca z działem technologicznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: zdolność koncentracji uwagi
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Uprawnienia: dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: zdolność technicznego myślenia

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku pracy oraz obsługa maszyn CNC (oprogramowanie FASTCAM, FANUC, FASTBEN, przecinarka plazmowa/tlenowa, frezarka bramowa, prasa krawędziowa itp.).KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- telefoniczny: 508 168 304 lub 82-563 12 65

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie