Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0695
OBOWIĄZKI:
Obsługa elektrodrążarek (EDM) oraz obrabiarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie. Czytanie rysunku technicznego., bieżąca kontrola oraz utrzymenie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń. Przeprowadzanie przeglądów i drobnych napraw zapewniających wysoką jakość produkcji. Przestrzeganie procedur jakościowych. Wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy. Umiejetność samodzielnej realizacjio zadań pod względem technicznym i organizacyjnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: gotowość podnoszenia kwalifikacji i uzyskanie niezbędnych uprawnień
Uprawnienia: umiejętnosć programowania maszyn CNC i elektrodrążarek
Uprawnienia: umiejętnośc obsługi maszyn CNC oraz znajomosc parku maszynowego do obróbki metali (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: dokładność, staranność
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: MOBILNOŚĆ
Uprawnienia: precyzyjność

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie