Nauczyciel zajęć wczesnego rozwoju dziecka

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Numer: StPr/20/0325
OBOWIĄZKI:

Zajęcia z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka - Integracja sensoryczna (7/22 etatu)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia lub pedagogika lub pedagogika specjalna
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów, czystość, schludność, sumienność w wykonywaniu obowiązków

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: magisterskie jednolite na kierunku psychologia , studia wyższe na kierunku pedagogika lub pedagogika specjalna w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka LUB wykształcenie magisterskie jednolite na kierunku psychologia, studia wyższe na kierunku pedagogika lub pedagogika specjalna ponadto ukończone studia podyplomowe w zakresie wczesnego wspomagania dziecka, terapii pedagogicznej, terapii rodzin lub innego rodzaju terapii właściwej dla pobudzenia psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka. Przygotowanie pedagogiczne. Studia podyplomowe z integracji sensorycznej. Doświadczenie zawodowe: doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, życzliwy stosunek do dzieci, cierpliwość. Mile widziane kwalifikacje związane z pedagogiką i rehabilitacją osób niepełnosprawanych.

Miejsce pracy:

Radzyń Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 992,42 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim