Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/2583
OBOWIĄZKI:
Nie jesteśmy tradycyjnym przedszkolem. Chodzimy codziennie na na spacery, pozwalamy i sobie i dzieciom na dużo wolności. Bardzo się staramy porozumiewać bez przemocy, nie stosujemy nagród i kar. Stawiamy na kreatywność. Szukamy osoby, która poradzi sobie z prowadzeniem grupy, w której są dzieci w różnym wieku, o różnych potrzebach, która stworzy zgrany zespół z już zatrudnionymi osobami i wzbogaci grupę o nowe pomysły, kreatywne zajęcia z podstawy programowej i dobrą organizację pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Karola Szymanowskiego 8, 22-100 Chełm.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie