Nauczyciel wspomagający w przedszkolu

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Żurawnica
Numer: StPr/21/2491
OBOWIĄZKI:
- Organizowanie procesu wychowania przedszkolnego z uwzglednieniem indywidualnych potrzeb rozwojowych dziecka;- przygotowanie i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji;- towarzyszenie dziecku we wszystkich rodzajach aktywności;- prowadzenie zajęć dla całej grupy uwzględniających integrację;- wspomaganie procesu opiekuńczo- wychowawczego i dydaktycznego w przedszkolu;- wykonywanie innych zadań powierzonych przez dyrektora przedszkola.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: umiejętności w pracy z dziećmi

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : studia na dowolnym poziomie: edukacja i rewalidacja osób z autyzmem[Umiejętność 1] : przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi w przedszkolu[Inne] : Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia, zatrudnienie w oparciu o Kodeks Pracy.

Miejsce pracy:

Żurawnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu