Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami, w tym ze spektrum autyzmu

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Kodeń
Numer: StPr/24/1595
OBOWIĄZKI:
prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami realizowanie zintegrowanych działań i zadań określonych w programie (szczególnie w IPET), w pracy z dzieckiem (uczniem) stosowanie zasad stopniowania trudności, dodatkowe objaśnienia materiału, aktywizowanie dziecka do najpełniejszego udziału w zajęciach, wzmacnianie pozytywne, wzbudzanie aktywności i motywowanie do pracy na zajęciach, czuwanie nad realizacją zapisów IPET, wielopłaszczyznowe wsparcie dziecka ze spektrum autyzmu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wymagane przygotowanie pedagogiczne z kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z dzieckiem ze spektrum autyzmu

Miejsce pracy:

Kodeń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 353 do 9 530 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej