Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Miejsce pracy: Wola Okrzejska
Numer: StPr/24/0034
OBOWIĄZKI:
Rozpoznawanie potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych ucznia, współorganizacja zajęć edukacyjnych i prac wychowawczych wspólnie z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne, dostosowuje realizację programów nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia, uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli, prowadzenie zajęć rewalidacyjnych lub zajęć socjoterapeutycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, uprawnienia do pracy z uczniem niepełnosprawnym z autyzmem, w tym z afazją.

Miejsce pracy:

Wola Okrzejska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 907 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie