Nauczyciel religii w szkole podstawowej

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0952
OBOWIĄZKI:
Nauka religii dzieci z niepełnosprawnością, prowadzenie dokumentacji zgodnej z przepisami prawa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: oligofrenopedagogika
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: studia magisterskie - kierunek teologia
Uprawnienia: umiejętność pracy z dziećmi
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne do nauczania religii

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe drugiego stopnia - kierunek teologia lub wykształcenie wyższe studia magisterskie o innym kierunku i studia podplomowe teologiczno - katechetyczne.Mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Wojsławicka 8A, 22-100 Chełm,- telefoniczny: 82-542 15 14

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie