Nauczyciel przedmiotów zawodowych teleinformatycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/20/1040
OBOWIĄZKI:

Nauczanie przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych teleinformatycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: teleinformatyka
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe teleinformatyczne. Mile widziane doświadczenie w pracy w szkole średniej. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 82-563 28 38 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: sekretariat@zseit-chelm.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

1 631,34 - 2 175,69 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie