Nauczyciel oligofrenopedagog

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Numer: StPr/21/0002
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych w szkole podstawowj oraz ponadpodstawowej z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów, czystość, schludność, sumienność w wykonywaniu obowiązków

Wymagania inne:

Wykształcenie: studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, oligofrenopedagogika.Znajomość prawa oświatowego oraz innych przepisów prawa w zakresie edukacji.Doświadczenie w pracy w dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, życzliwy stosunek do dzieci, cierpliwość.Mile widziane kwalifikacje związane z doradztwem zawodowym.

Miejsce pracy:

Radzyń Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 940 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim