Nauczyciel niewidomych i słabowidzących (tyflopedagog)

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski
Numer: StPr/21/0438
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych oraz z zakresu pomocy psychologiczno- pedagogicznej, dostosowanych do możliwości psychofizycznych dziecka niewidomego ( mi. in. nauczanie poruszania się w przestrzeni, usprawnianie funkcji zmysłów, wdrażanie do posługiwania się systemem Braillea), badania i obserwacje dziecka z niepełnosprawnością narządu wzroku, opracowanie i wdrażanie programu i terapii rozwoju dziecka, poprzedzonego wielospecjalistyczną diagnozą funkcjonalną, współpraca z rodzicami dziecka oraz kadrą przedszkola w zakresie pracy z dzieckiem, w tym porady, warsztaty, instruktaże i inne, prowadzenie wymaganej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: prowadzenie zajęć terapeutycznych z dzieckiem niewidomym

Wymagania inne:

Wymagane uprawnienia nauczyciela z kwalifikacjami tyflopedagogicznymi, mile widziane 3-miesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Tomaszów Lubelski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 720 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim