Nauczyciel języka hiszpańskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Żółtańce-Kolonia
Numer: StPr/24/0739
OBOWIĄZKI:
Planowanie i realizowanie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.Rozwijanie zdolności i zainteresowania każdego dzieckaStosowanie nowoczesnych metod wychowawczych.Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.Prowadzenie dokumentów nauczania zgodnie z obowiązującymi przepisami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: iberystyka
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: hispanistyka
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Umiejętność organizacji zajęć dydaktycznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żółtańce-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie