Nauczyciel - instruktor nauki jazdy kat. t i b

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Leśna Podlaska
Numer: StPr/21/1872
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć nauki jazdy kat. T i B, przygotowanie i prowadzenie dokumentacji szkolnej, realizacja podstawy programowej, wykonywanie zadań określonych w statucie szkoły, znajomość i przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym, znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ, znajomość Karty Nauczyciela i Prawa Oświatowego(20 godzin w tygodniu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

odpowiednie funkcje psychiczne i motoryczne, uprawnienia do szkolenia kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kategorii T, B, stopień awansu zawodowego-stażysta-kontraktowy-mianowany-dyplomowany, wymagane doświadczenie na w/w stanowisku

Miejsce pracy:

Leśna Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej