Nauczyciel bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
Miejsce pracy: Luchów Dolny
Numer: StPr/20/0971
OBOWIĄZKI:
Rozwijanie zainteresowań uzdolnień i wyzwalanie twórczych postaw wśród uczniów. Pomoc w poszukiwaniu materiałów źródłowych. Udostępnianie podręczników i materiałów edukacyjnych. Wypożyczanie książek i przyjmowanie zwrotów. Współpraca ze środowiskiem szkolnym i pozaszkolnym. Przeprowadzanie lekcji bibliotecznych. Organizowanie konkursów tematycznych. Prowadzenie dziennika i statystyki. Uaktualnianie katalogów bibliotecznych. Prowadzenie administracji, dokumentacji bibliotecznej. Realizacja innych zadań wynikających z bieżącej pracy szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel bibliotekarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: znajomość TIK

Miejsce pracy:

Luchów Dolny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 983 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju