Muzyk

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Muzyk
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0173
OBOWIĄZKI:
Organizowanie i prowadzenie zajęć muzycznych, wzbudzanie oraz rozwijanie zainteresowań muzycznych z wykorzystaniem instrumentów muzycznych, planowanie grupowego i indywidualnego planu działań na podstawie zainteresowań, potrzeb i możliwości seniora, prowadzenie dziennika zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Muzyk*
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : studia wyższe kierunkowe muzyczne, kurs terapii zajęciowej[Umiejętność 1] : gra na pianinie, komunikatywność i empatia, cierpliwość[Inne] : Doświadczenie w pracy z seniorami, osobami wykluczonymi społecznie lub zagrożonymi ubóstwem i wykluczeniem społecznym, w tym osobami starszymi, które ze względu na trudną sytuację życiową, niepełnosprawność lub chorobę potrzebowały wsparcia, lecz nie wymagały całodobowej opieki.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 54 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie