Monter konstrukcji stalowych

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0720
OBOWIĄZKI:
Montaż i demontaż konstrukcji stalowych i urządzeń. Ustawianie, dopasowywanie, skręcanie części montażowych. Obsługa urządzeń i narzędzi do podnoszenia i wciągania. Czyszczenie i konserwacja narzędzi maszyn i urządzeń wykorzystywanych na stanowiskach związanych z montażem i demontażem konstrukcji stalowych. Roboty załadunkowe i rozładunkowe. Prace porządkowe. Wykonywanie poleceń przełożonych.Miejsce wykonywania pracy: ul. Handlowa 8, Lublin natomiast ze względu na możliwość delegacji pracowników do krajów Unii Europejskiej miejsce pracy może być również poza granicami kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Bardzo dobry stan zdrowia i wzrok, zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, sumienność. Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach, mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego. Mile widziane posiadanie uprawnień ślusarskich, elektrycznych, gazowych. Dyspozycyjność do pracy również poza granicami kraju.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie