Monter konstrukcji budowlanych/ pokryć dachowych

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0366
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWE I ŻELBETOWE Z ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH W BUDYNKACH MIESZKALNYCH, HANDLOWYCH,UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH, A TAKŻE W MOSTACH, KŁĄDKACH, WIEŻACH,SŁUPACH ENERGETYCZNYCH, ITP. PRZY ZASTOSOWANIU NARZĘDZI I SPRZĘTU MONTERSKIEGO ORAZ MASZYN I URZĄDZEŃ DO TRANSPORTU ELEMENTÓW NA PLACU BUDOWY, USTAWIENIA I ŁĄCZENIA. WYKONYWANIE OBRÓBEK BLACHARSKICH MURÓW OGNIOWYCH ,ATTYK, OKAPÓW, GZYMSÓW,KOMINÓW, WŁAZÓW DACHOWYCH, ANTEN,MASZTÓW, RUR WENTYLACYJNYCH, PODŁOKIETNIKÓW ITP., KRYCIE DACHÓW RÓŻNYMI RODZAJAMI DACHÓWEK; KRYCIE DACHÓW MATERIAŁAMI Z TWORZYW SZTUCZNYCH. MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: LUBLIN, TEREN KRAJU, W/G ZLECEŃ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji budowlanych*
Wykształcenie: podstawowe
Język: ormiański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: odczytywanie planów i projektów budowlanych
Uprawnienia: Umiejętność czytania dokumentacji projektowych
Uprawnienia: analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie rodzaju i zakresu robót montażowych, potrzebnych materiałów pomocniczych oraz narzędzi, sprzętu i maszyn, przygotowanie elementów konstrukcji stalowej do montażu, wykonywanie pokryć dachowych, wykonywanie robót zbrojarskich i ciesielskich związanych z montowaniem prefabrykatów żelbetonowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność współdziałania z innymi pracownikami[Inne] : WYKSZTAŁCENIE MIN. PODSTAWOWE-KONIECZNE, MILE WIDZIANE ZASADNICZE ZAWODOWE- POŻĄDANE, MILE WIDZIANE 3 MCE DOŚWIADCZENIA, J.ROSYJSKI PODSTAWOWY A1-POŻĄDANY, J.ORMIAŃSKI BIEGŁY C2- KONIECZNIE, MILE WIDZIANE BADANIA/UPRAWNIENIA-WYSOKOŚCIOWE

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie