Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
Miejsce pracy: Żurawce
Numer: StPr/21/0255
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac związanych z załącznikiem rur stalowych, miedzianych i tworzyw sztucznych, montaż uzbrojenia instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych, usuwanie awarii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe kierunek monter instalacji i urządzeń sanitarnych LUB uprawnienia czeladnika w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych LUB minimum rok doświadczenia zawodowego jako monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Miejsce pracy:

Żurawce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim