Młodszy specjalista obsługi klienta B2C-staż

Filia w Hrubieszowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Hrubieszów
Zadania:
  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
  • Przyjęcia i wydawanie towarów
  • Obsługa kasowa sprzedaży, wystawianie faktur
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:
  • Znajomości budowy pojazdów ciężarowych i osobowych (minimum w podstawowym zakresie)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Status osoby bezrobotnej
Oferujemy:
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, po odbyciu stażu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów i przyjazną atmosferę pracy