Młodszy księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/20/2014
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów,uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań,przygotowywanie przelewów bankowych,potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentów,prowadzenie ewidencji kasowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i programów księgowych
Uprawnienia: kurs finanse i księgowość
Uprawnienia: arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługa programów księgowych i płacowych[Umiejętność 2] : staż pracy w księgowości minimum 3 lataKONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- CV należy przesyłać drogą e-mailową na adres: m.mierzwa

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie