Mistrz linii iqf

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
Miejsce pracy: Tomaszów Lubelski
Numer: StPr/21/0725
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad zmianą produkcji zgodnie ze specyfikacją jakościową. Obsługa oraz dbałość o maszyny i urządzenia na linii produkcyjnej. Koordynowanie prac związanych z realizacją zadań produkcyjnych w celu osiągnięcia wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz planu produkcyjnego. Czynny udział w procesie produkcyjnym na swoim stanowisku pracy zgodnie z obowiązującycmi procedurami i instrukcjami. Dokumentacja przebiegu procesu na zmianie. Praca w systemie 3 zmianowym (4 brygadowym)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: zarządzanie zespołem powyżej 30 osób, znajomość zagadnień dotyczących obsługi maszyn i urządzeń na produkcji (mile widziane)
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office

Wymagania inne:

Wymagane zaangażowanie w wykonywaną pracę, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, samodzielność, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy:

Tomaszów Lubelski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim