Mechatronik - Automatyk

Ogłoszenie numer: 4100611, z dnia 2021-01-20

Nasza spółka WEREMCZUK FMR Sp. z o.o. produkuje specjalistyczne maszyny dla rolnictwa dla odbiorców w kraju i zagranicą. Spółka jest zlokalizowana w Niedrzwicy Dużej. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z osiągnięciami i możliwościami spółki na www.weremczukagro.pl.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Niedrzwica Duża

Opis stanowiska

  • tworzenie dokumentacji z zakresu elektrotechniki i automatyki w programie SolidWorks
  • programowanie aplikacji na PLC i inne mikro kontrolery dla specjalistycznych maszyn rolniczych
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych zadań
  • testowanie i wdrażanie utworzonych programów na wyrobach na produkcji
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne do analizy pracy prototypów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie w kierunku automatyk, mechatronik, elektronik lub pokrewne
  • umiejętność tworzenia aplikacji dla różnego typu mikrokontrolerów przemysłowych
  • umiejętność tworzenia układów automatyki z wykorzystaniem mikrokontrolerów
  • zestawianie i uruchamianie układów sterujących ma produkowanych maszynach

Oferujemy

  • praca w doświadczonym zespole konstruktorów
  • umowa o pracę, pełny etat
  • świadczenia z ZFŚS
  • praca w godzinach 7-15