Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0696
OBOWIĄZKI:
- naprawa i modernizacja układów automatyki przemysłowej i sterowników PLC,- utrzymanie sprawności ttechnicznej urządzeń produkcyjnych,- naprawy, remonty oraz konserwacje maszyn i urządzeń,- wykonywanie przeglądów prewencyjnych wg ustalonego harmonogramu,- wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy,- umiejetność samodzielnej realizacji zadań pod względem technicznym i organizacyjnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: ELEKTRYK AUTOMATYK
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej
Uprawnienia: Obsługa pakietu OFFICE
Uprawnienia: czytanie schematów elektrycznych
Uprawnienia: wiedza techniczna z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki
Uprawnienia: znajomość parku maszynowego oraz narzędzi do obróbki metali
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: gotowość podnoszenia kwalifikacji i uzyskanie niezbędnych uprawnień

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie