Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim
Miejsce pracy: Łaszczów
Numer: StPr/21/0002
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie pojazdów do naprawy. Diagnozowanie usterek. Wymiana opon. Naprawa hamulców, tłumików itp. Wymiana części i podzespołów w pojazdach. Diagnozowanie usterek z wykorzystaniem komputera i naprawa podzespołów elektryki samochodowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: naprawa pojazdów samochodowych

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie min. podstawowe i uprawnienia czeladnicze w zawodzie mechanik samochodowy lub wykształcenie min zasadnicze zawodowe mechaniczne, pozostałe wymagania jak wyżej.

Miejsce pracy:

Łaszczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim