Mechanik produkcji

Fabryka Kabli ELPAR Spółka z o.o. należy do grona największych krajowych dostawców kabli i przewodów.

W związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego, poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Parczew
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń działu produkcji w dobrym stanie technicznym
  • Właściwe i kompletne wykonywanie napraw oraz diagnozowanie usterek
  • Usuwanie usterek występujących na liniach produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji przydzielonych maszyn
WYMAGANIA:
  • Gotowość do podjęcia pracy i samokształcenia
  • Zainteresowanie mechaniką, chęć do poznawania nowych rzeczy
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która nieustannie się rozrasta
  • Możliwość poszerzenia kwalifikacji dzięki kursom i szkoleniom
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej preferowanej formie
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do oferowanych kwalifikacji oraz doświadczenia
  • Dodatkowe świadczenia: premie świąteczne i rodzinne, paczki dla dzieci