Mechanik pojazdów samochodowych

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/21/0719
OBOWIĄZKI:
-przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy;-sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;-ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów;-dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu;-wykonywanie prac demontażowo-montażowych , naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych;-mycie oraz czyszczenie części i podzespołów;-dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych;sprawdzanie jakości wykonanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną oraz za pomocą urządzeń diagnostycznych;-organizowanie, eksploatacja oraz utrzymanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

samodzielna praca na stanowisku mechanika pojazdów samochodowych ; minimum 4 lata pracy w zawodzie mechanika pojazdów samochodowych

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie