Mechanik-monter maszyn i urządzeń/serwisant urządzeń grzewczych hvac(elektryk, elektronik, automatyk)

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Trzeszkowice
Numer: StPr/22/0693
OBOWIĄZKI:

Przeglądy okresowe i naprawy klimatyzacji, central wentylacyjnych, powietrznych, pomp ciepła. Połączenia elektryczne. Pierwsze uruchomienia urządzeń. Pomiary systemów wentylacji mechanicznej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu

Wymagania inne:

Wymagany certyfikat uprawnień f-gazy

Miejsce pracy:

Trzeszkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 749 - 7 098 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie