Mechanik maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Ryki
Numer: StPr/21/0725
OBOWIĄZKI:
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych;- Wykonywanie konserwacji, przeglądów, remontów oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń;- Prowadzenie stałego nadzoru nad prawidłową pracą linii technologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie: minimum zawodowe o profilu mechanik, elektromechanik lub pokrewne; mile widziane uprawnienia SEP E2; samodzielność; szybkość działania; umiejętność radzenia sobie w nieoczekiwanych sytuacjach.Pracodawca oferuje:- szkolenie wdrożeniowe do pracy na stanowisku,- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,- wsparcie przełożonego i współpracowników,- prywatną opiekę medyczną,- możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego na Życie.

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach