Majster drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Miejsce pracy: Ryki
Numer: StPr/21/0755
OBOWIĄZKI:
1) Sprawowanie nadzoru nad zleconymi robotami drogowymi i mostowymi, nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez brygady robocze ZDP. 2) Kontrola i monitorowanie stanu technicznego dróg i drogowych obiektów inżynieryjnych, w tym zgłaszanie potrzeb w zakresie robót remontowych i utrzymaniowych. 3) Nadzór i kontrola nad właściwym oznakowaniem wszelkich robót prowadzonych w pasie drogowym. 4) Nadzorowanie i prowadzenie prac związanych z zimowym utrzymaniem dróg na terenie powiatu a także w sytuacjach kryzysowych / wypadki, wichury, powodzie. 5) Współpraca z sekcjami ZDP w Rykach, organami administracji publicznej i samorządowej w zakresie prowadzonych spraw. 6) Prowadzenie magazynu materiałowo-narzędziowego. 7) Prowadzenie spraw z zakresu gospodarki sprzętowo-transportowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Komunikatywność, otwartość
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Wymagane dokumenty dotyczące naboru należy składać osobiście w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Rykach lub przesłać pocztą pod adres: Zarząd Dróg Powiatowych, ul. Kolejowa 5, 08-500 Ryki z dopiskiem: Dotyczy ogłoszenia na stanowisko: majstra w terminie do dnia: 15 października 2021r. do godziny 15.00Szczegóły oferty: https://zdpryki.e-biuletyn.pl/index.php?id=61&p1=szczegoly&p2=1262

Miejsce pracy:

Ryki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach