Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Magazynier
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Numer: StPr/21/0490
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera, programów Excel, Word, prowadzenie dokumentacji magazynowej, przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów zgodnie ze specyfikacją, prawidłowe przechowywanie towarów i wyrobów w magazynie, kontrola dostarczonych towarów pod względem ilościowym i jakościowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku magazyniera

Miejsce pracy:

Radzyń Podlaski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim