Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Magazynier
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0458
OBOWIĄZKI:
wydawanie materiałów i surowców do produkcji zgodnie z planem, weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowywanie i analiza zleceń do wysyłki dla klientów, ewidencja przyjęć i wysyłek w odpowiednich programach komputerowych, kontrola stanów magazynowych, utrzymywanie magazynu w neleżytym porządku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: znajomość zasad gospodarki magazynowej
Uprawnienia: odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt
Uprawnienia: znajomość systemu księgowo-magazynowego
Uprawnienia: samodzielność

Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego.Praca na dwie zmiany: I zmiana: 7.00-15.00, II zmiana: 10.00-18.00.Pierwsza umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Wyszyńskiego 2B, 22-100 Chełm

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie