Lider Wypału Klinkieru

Miejsce pracy: Cementownia Chełm, ul. Fabryczna 6, 22-100 Chełm, woj. lubelskie

Główne zadania
  • Prowadzenie w ruchu ciągu technologicznego pieca wraz z urządzeniami towarzyszącymi,
  • Kierowanie pracą urządzeń produkujących paliwo technologiczne,
  • Nadzorowanie przebiegu procesu technologicznego, dokonywanie obchodu całej nitki technologicznej,
  • Optymalizacja wydajności nadzorowanych urządzeń,
  • Tworzenie raportów dotyczących pracy urządzeń, linii technologicznych,
  • Współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi obsługującymi ciągi
    technologiczne powiązane,
  • Informowanie o bieżących problemach w funkcjonowaniu instalacji produkcyjnych i systemu sterującego.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Znajomość technologii wypału klinkieru i produkcji cementu,
  • Znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: wymagań fizykochemicznych dla surowców i i i i paliw stosowanych w przemyśle cementowym,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym.
Oczekiwania interpersonalne
  • Umiejętność właściwego reagowania w sytuacjach awaryjnych,
  • Rzetelność w prowadzeniu dokumentacji,
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku ,,wczasy pod gruszą’’, pakiet opieki medycznej, karta rekreacyjno-sportowa, nagrody jubileuszowe, dostęp do platformy benefitowej oraz szkoleniowej),
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu.