Lektor języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie
Miejsce pracy: Hrubieszów
Numer: StPr/21/0163
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Szkole Językowej Hrubieszów! Szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin w tygodniu w wolne popołudnia? Znasz świetnie język angielski? Uwielbiasz pracę z dziećmi? Nie straszne Ci nauczanie języka angielskiego poprzez zabawy na dywanie i tańce połamańce?To właśnie Ciebie szukamy! Gwarantujemy pewną pracę w przyjaznej atmosferze, elastyczne godziny pracy, atrakcyjne zarobki, premię za zaangażowanie i efektywną pracę, możliwy zwrot kosztów dojazdu i całe mnóstwo świetnej zabawy!Zapewniamy profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje, wsparcie metodyczne w postaci podręczników nauczania oraz innych pomocy dydaktycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: certyfikat języka angielskiego
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Entuzjazmu i energii[Umiejętność 1] : Otwartość na nowe wyzwania

Miejsce pracy:

Hrubieszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 80 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie