Lekarz specjalista dermatolog lub w trakcie specjalizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/0415
OBOWIĄZKI:
sprawowanie opieki medycznej nad pacjentami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: dermatologia

Wymagania inne:

Specjalista dermatolog lub w trakcie specjalizacji z aktualnym prawem wykonywania zawodu.Mile widziane doświadczenie zawodowe.(W uzgodnieniu kandydata z pracodawcą dopuszczalna jest umowa zlecenie/umowa o świadczenie usług, wynagrodzenie od 60 zł/godz. brutto).KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Wołyńska 11, 22-100 Chełm,- telefoniczny: 82-563 05 19- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: info@mspzozchelm.pl

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie