Lakiernik samochodowy z językiem niemieckim (k/m/d)

Ogłoszenie numer: 2490352, z dnia 2019-06-12

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje kandydatów (k/m) do pracy w Niemczech na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: L/05/2019

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Niemcy, Gotha
  • lakierowanie części metalowych samochodu
  • przygotowanie części do lakierowania oraz prace końcowe
  • przygotowanie podłoża
  • nakładanie powłoki powierzchniowej na elementy z blachy i ze stali
  • szlifowanie i polerowanie

Wymagania

  • dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
  • ukończone wykształcenie jako lakiernik samochodowy lub pokrewne
  • doświadczenie w lakierowaniu samochodów
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • praca na 3 zmiany

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz