Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Kucharz
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/1988
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie surowców i pólproduktów do produkcji kulinarnej i zabezpieczenie ich przed zepsuciem,-obróbka wstępna surowców (ręczna,mechaniczna i termiczna),-wykonywanie róznymi technikami i metodami potraw z warzyw,owoców,grzybów,mleka, przetworów z jaj, miesa, drobiu i ryb,-wykańczanie,porcjowanie,dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych,-przygotowywanie potraw,napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe,-posługiwanie się narzędziami, maszynami, urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urzadzeń,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Wykształcenie: średnie branżowe, inne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: przygotowywanie potraw
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

RPO Kobiety powyżej 30 roku życia lub mężczyzny powyżej 30 roku życia o niskich kwalifikacjach lub długotrwale bezrobotnego lub powyzej 50 roku życia lub niepełnosprawnego.

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie