Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Kucharz
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/21/1987
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnej i zabezpieczenie ich przed zepsuciem.- obróbka wstepna surowców (ręczna,mechaniczna i termiczna),- wykonywanie różnymi technikami i metodami potraw z warzyw,owoców i grzybów,mleka przetworów z jaj, mięsa, drobiu i ryb- wykańczanie,porcjowanie,dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych- przygotowywanie potraw, napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe,-posługiwanie się narzedziami,maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: przygotowywanie potraw
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

RPO Kobieta powyżej 30 roku życia lub mężczyzna powyzej 30 roku życia o niskich kwalifikacjacj lub długotrwale bezrobotnego lub powyżej 50 roku życia lub niepełnosprawnego

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie