Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Kucharz
Miejsce pracy: Zamość
Numer: StPr/21/0518
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie różnego rodzaju dań dla pensjonariuszy Domu Pomocy społecznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętności kulinarne

Wymagania inne:

Uczestnikami projektu mogą być osoby do 30 roku życia bez pracy, nie uczące się w systemie dziennym i nie szkolące ze środków publicznych tzw. młodzież NEET.Projekt skierowany jest w szczególności do osób:-z niepełnosprawnością, -długotrwale bezrobotnych (osoba do 25 roku życia, pozostająca bez pracy nieprzerwanie przez okres co najmniej 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu, osoba powyżej 25 roku życia, pozostająca bez pracy nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu).-z niskimi kwalifikacjami (osoba bezrobotna posiadająca wykształcenie na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym)

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu