Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie
Księgowy
Miejsce pracy: Różanka
Numer: StPr/21/0294
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami Nadzór i kontrola nad prawidłowym ewidencjonowaniem i dekretowaniem danych do systemu księgowego zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami VAT, CIT Przygotowanie oraz weryfikacja rejestrów Vat Sporządzanie deklaracji podatkowych Bieżąca kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych Prowadzenie ewidencji środków trwałych w systemie księgowym Rozliczanie inwentaryzacji, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych Sporządzenie sprawozdań GUS Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych i urządzeń biurowych
Uprawnienia: Księgowość komputerowa z wykorzystaniem systemów finansowo-księgowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Biegła znajomość programu Symfonia

Miejsce pracy:

Różanka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie