Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Księgowy
Miejsce pracy: Łomazy
Numer: StPr/21/0678
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ksiąg rachunkowych (w tym odrębnych ksiąg) w związku z realizowanym programem/projektami finansowanymi środkami zewnętrznymi: Gminnego Klubu Malucha w Łomazach, Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Dubowie, Aktywnego Seniora; kontrolowanie i analizowanie wykonania w stosunku do planu finansowego wydatków oraz wnioskowanie w sprawie zmian w planie finansowym, prowadzenie ewidencji środków trwałych i pozostałych środków trwałych, dokonywanie kontroli pod względem formalno-rachunkowym dokumentów(godziny pracy 7:30 - 15:30)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie ekonomiczne, 2 lata doświadczenia, umiejętność sporządzania danych statystycznych, tworzenia prognoz i zestawień w oparciu o materiały źródłowe i przewidywane założenia, obsługa komputera (programu U.I.INFO-SYSTEM-KBiP-BUDŻET - księgowość budżetowa z planowaniem)

Miejsce pracy:

Łomazy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej