Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Księgowy
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/21/0852
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ewidencji księgowej, prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych, prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków, transakcji finansowych, prowadznie bieżących rozliczeń z bankami, sporządzanie listy płac, deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego (PIT, CIT,VAT), rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, sporządzanie bilansu oraz sprawozdań finansowych(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie o kierunku/specjalności: rachunkowość, finanse, ekonomia; umiejętność obsługi urządzeń biurowych i programów księgowych; mile widziana znajomość j. rosyjskiego

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej