Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Chełm
Numer: StPr/24/2395
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie skóry i jej przypadków,dobieranie preparatów, narzędzi przyborów i aparatów do zabiegu,wykonywanie zabiegów pielę skóry twarzy,pięlęignacyjnych skórytwarzy, szyi i dekoltu.Farbowanie brwi i rzęs,wykonywanie zabiegów upiększających twarz, wykonywanie stylizacji rzęs,wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni,stóp i paznokci,wykonywanie pedicure podologicznego,zdobienie paznokci,usuwanie owłosienia z twarzy i ciała,udzielanie porad kosmetycznych. Wykonywanie makijażu permanentnego.Pracodawca zobowiązuje się do przeszkolenia pracownika w zakresie wykonywania makijażu permanentnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: zabiegi kosmetyczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chełm

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie