Koordynator działu technicznego i serwisu

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
Miejsce pracy: Hedwiżyn
Numer: StPr/21/0123
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie ciągłości produkcji w zakresie sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji- obsługa floty samochodowej, dbałość o dostępność i sprawność pojazdów- planowanie i organizacja przeglądów prewencyjnych, remontów i konserwacji, ubezpieczeń maszyn, urządzeń i środków transportu- współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji i optymalizacji procesów produkcyjnych i spedycyjnych- koordynowanie projektów modernizacyjnych- nadzorowanie prac firm zewnętrznych świadczących usługi remontowe i modernizacyjne urządzeń i instalacji technologicznych- sprawowanie nadzoru nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu ze szczególnym uwzględnieniem maszyn, urządzeń i instalacji technicznych- kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagana znajomość zagadnień związanych z utrzym,aniem ruchu w zakładach przemysłowych (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej), doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie inwestycji i modernizacji urządzeń, umiejętność koordynowania projektów i pracy zespołu, praktyczna znajomość MS Office

Miejsce pracy:

Hedwiżyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 100 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju