Koordynator ds administarcji i dokumentacji

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Miejsce pracy: Puławy
Numer: StPr/21/0482
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i emitowanie korespondencji, kompletacja i archiwizacja dokumentacji technicznej, prowadzenie rejestru wydawanych przepustek, zamawianie, koordynacja i dystrybucja sprzetu biurowego, prowadzenie wymiany dokumentów pomiędzy biurem projektu a siedziba firmy, przygotowywanie i prowadzenie rejestrów...
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyzsze techniczne, ekonomiczne lub prawnicze, znajomość rynku energetycznego - mile widziana, doswiadczenie w redagowaniu pism, dokumentów urzedowych, umów handlowych, mile widziana znajomość jezyka angielskiego, jedna zmiana w godz. 7-15, kontakt Dział personalny 41 381 10 73 wew.405

Miejsce pracy:

Puławy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach